Avea 3G Tarifeleri

3G 30 temmuzdan itibaren başladı. Artık pekçok şeyi cep telefonunuzdan 3G sayesinde kolaylıkla yapabileceksiniz.GSM operatörleri 3G fiyatlarını açıkladı .

 

Avea 3G tarifeleri ve abonelik fiyatları
Avea 3G ’ ye abone olanların mevcut ses tarifelerinde bir değişiklik olmayacak.Görüntülü konuşma (3N) ücreti dakikada 1 kontör olarak ücretlendirilecek.
-30 temmuz ile 31 Ekim tarihleri arasında 3g aboneliği alanlar ayda her yöne 15 dakika bedava görüntülü konuşabilecekler.
-Avea 3g aboneleri 5 liradan başlayan fiyatlarla televizyon keyfini yaşayabilecek.
3g ile beraber avea yeni bir servis geliştirdi. Seçizle servisi. Seç izle servisiyle beraber 18 kontöre istediğiniz bir filmi izleyebileceksiniz.
-Bir diğer 3g servisi de müzik indir servisi. Bu servisle beraber avea 3g aboneleri 2009 sonuna kadar onbinlerce müziği para vermeden telefonlarına indirebilecek.
-Avea ilk olarak 3 aylık bir 3g kampanyası sunacak. Bu 3 aylık kampanya kapsamında, 100 mb’ lık paketler 49 kontör, (8 lira) 2 gb’ lık paketler ise 35 lira (199) kontörden 3g kullanıcıların beğenisine sunulacak. Ayrıca 3 aylık bu kampanya kapsamında, 1 gb lık paket 2 gb’ a (35 liradan), 4 gb’ lık paket 6 gb’ a (55 liradan) satışa sunulacaktır.
-30 Temmuz ile 30 Ekim tarihleri arasında 12 aylık avea 3g aboneliği sözleşmesi imzalayanlara USB modemle beraber ayda 600 dakikalık TTNET wifi armağan edilecektir.
netten
Sponsorlu BağlantılarAvea 3G Tarifeleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.