Ahmet Maranki”Doğal Antibiyotik”

antibiyotikAhmet Maranki sürekli boğaz enfeksiyonunu geçirenlerin özellikle küçük çocuklarnda sık sık bronşit olanların antibiyotik yerine doğal yollarla tedavi edilmelerinde fayda olduğunu açıkladı ve doğal antibiyotik tarifi verdi.
Doğal antibiyotik
-1 baş sarımsak
-Yarım litre su
-Cam kavanoz
-Alüminyum folyo
Hazırlanış:
500 CC (yarım litre) kaynatılmış soğumuş suyu cam bir kavanoza koyduktan sonra içerisine kabukları soyulmuş bir baş sarımsağı rendeleyip, yarım limonu da kabuğu ile dilim dilim doğrayıp atın.
Kapağını kapattıktan sonra (alüminyum folyoyla sararak ışık almasını engelleyebilirsiniz) karanlık bir ortamda 4 gün bekletin. Dört gün beklettikten sonra içinden posasını alın. Özellikle çocuklarınıza posasını 7 gün boyunca günde bir defa 1 çay kaşığı için. Öksürük, balgamı kolayca atabilirsiniz.
Her kışa girerken bir kaç defa bu doğal antibiyotiği tekrarlarsanız savunma mekanizmanız güçlü olur.
Kullanımı: Her yemekten 15 dakika önce aç karnına bir yemek kaşığı içebilirsiniz.
Dışarıdan gelen mikrop ve virüslere karşı etkilidir. Limonu hayatınızdan çıkartmayın.
Tarifimiz bir kişiliktir. Daha fazla su ve ölçüyle de yapabilirsiniz.

maranki.com

Sponsorlu BağlantılarAhmet Maranki”Doğal Antibiyotik” yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.