Güneş ve Yaşlılık lekelerini yok etme

Güneş lekeri ve yaşlılık lekeleri genelde birçok kişinin sorunudur.Özellikle yaz aylarında güneşin zararlı ışınlarından yeterince korunamadığımız zaman güneş lekeleri oluşur.İşte güneş lekerinden kolayca kurtulmanız için pratik bir yöntem.
Güneş ve yaşlılık lekeleri için:2 küçük soğanın suyunu çıkarın. Soğan suyuna yarım çay bardağı kadar elma sirkesi ilave edin, karıştırın. Bu doğal “losyonu” akşamları cildinize sürün. Yarım saat sonra yıkayın. Bu uygulamayı lekeler yok olana kadar düzenli olarak yapın.
netten

Sponsorlu BağlantılarGüneş ve Yaşlılık lekelerini yok etme yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

One Comment »

  • ayşe demiş ki:

    gürkan bey . benim cildimde çok fazla güneş lekeleri var. bu bitkisel formül fazla güneş lekesi olanları kesinlikle geçirir m i ?

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.