Ahmet Maranki”selülit yağı”

Ahmet Maranki kozmik yağlarını satışa sundu.Bayanların özellikle ilgisini çekecek olan kozmik yağlardan bir taneside selülit yağıdır.

Selülit yağının içinde:Susum, buğday, fındık, kayısı, kekik, keten, menekşe, nane, pelesenk, okaliptus, portakal, limon ve lavanta yağlarının karışımı bulunmaktadır.
Kullanımı
Her akşam bedeninizdeki yağlı yerlere sürülüp, streç filmle kapatılır. Bu işleme 3 hafta devam edilir. 1 hafta boyunca her gün, ikinci hafta gün aşırı sürülmesi tavsiye edilir. Devamlı kullanılmasında hiç bir sakınca yoktur. Bilinen hiç bir yan etkisi yoktur.
maranki.com
Sponsorlu BağlantılarAhmet Maranki”selülit yağı” yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.