Ahmet Maranki”Kiraz Diyeti”

Prof.Dr.Ahmet Maranki haziran ayında kilo vermenin en etkili yöntemin kirazdiyeti olduğunuaçıkladı.Saba tüterin programına konuk olan Maranki yaz mevsiminde meyvelerden yararlanarak kilo vermenin mümkün olduğunu söyledi.Haziran Özellikle ayında kiraz diyetini önerdi.
Kiraz diyeti: style=”font-family:verdana;”>Haziran ayının 12,13,14.günlerinde ayın çekim gücünden faydalanarak zayıflamak için sabah ,öğlen,akşam yarımşar kilo kiraz yiyin aralarda sadece sıvı tüketin özellikle kurutulmuş kiraz sapının suyunu kaynatın ve için vücudunuzdaki fazlalıklardan kurtulmanızı sağlayacaktır.
maranki.com

Sponsorlu BağlantılarAhmet Maranki”Kiraz Diyeti” yazısına ait etiketler : , , , ,
Ahmet Maranki”Kiraz Diyeti” yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.