Ahmet Maranki”Karpuz Diyeti”


Ahmet Maranki Saba Tümerin proğramına konuk oldu, ve meyvelerin faydalarından söz etti.
sıcakların gelmesiyle karpuz ,kiraz erik ,kayısı,kavun gibi meyvelerde tezgahlarda yerini aldı.Diyen Maranki meyvelerin yardımıyla fazla kilolarınızdan çok kolay kurtulabilirsiniz yeterki doğru zamanı bilin diye ekledi.Haziranın 12,13,14.günlerinde kiraz yiyin ve zayıflayın.

Kiraz diyeti için tıklayın
Temmuz ayında ise karpuzla zayıflayın:Temmuzun 13,14,15. günlerinde sabah kalkar kalmaz karpuz yiyin,aralarda bitki çayları için özellikle kiraz sapı çok iyi kilo verdirir,maydonoz suyu içebilirsiniz,öğlen tekrara karpuz yiyin aralarda bitki çaylari su içebilirsiniz,akşamda karpuz iyin üç gün boyunca karpuz yiyerek zayıflayın ve aynı zamanda vücudunuzu temizlemiş olacaksınız.
maranki.com

Sponsorlu BağlantılarAhmet Maranki”Karpuz Diyeti” yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.