İbrahim Saraçoğlu”Doğum Sonrası Karın Yağlarını Eritme”

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu Esra ceylanın programında doğum yapan bayanların karın yağlarından kurtulmaları kısa sürede düz bir karna kavuşmalarını sağlıyacak mucize formülü verdi…
Doğum sonrası karın yağlarını eritmek için
-4 tane lahana yaprağı
-20-25 tane maydanoz
-limon
Hazırlanışı:Öncelikle yarım litre suya 4 tane yeşil lahananın dış yapraklarından atarak 3 dakika kaynatın daha sonra 20-25 tane maydanoz dalını içersine atın 2dakika daha kaynatın ve ılımaya bırakın ılık olarak içerseniz daha etkili olacaktır.Sabah öğlen olmak üzere günde 2 kere için 15 gün boyunca taze olarak hazırlayıp için içmeden önce 1bardağa yarım limon sıkın .
saracoglu.at

Sponsorlu Bağlantılarİbrahim Saraçoğlu”Doğum Sonrası Karın Yağlarını Eritme” yazısına ait etiketler : , , ,
İbrahim Saraçoğlu”Doğum Sonrası Karın Yağlarını Eritme” yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.