Ahmet maranki ” Şifalı Taşlar”

Prof.Dr.Ahmet Maranki katıldığı Herşey dahil programında her insanın astrolojik boyutta bir taşının olduğunu,bu taşınızı bilirseniz sağlıklı mutlu huzurlu yaşayacağınızı söyledi.

Ahmet maranki dünyanın üçte birinin taşlarla kaplı olduğunu bundada bir mesaj olduğunu söyledi.Ve Hepinizin doğduğu ayda bir gezegenin etkisi vardır ve size teğsir eder, o gezegeninde dünyada teğsir ettiği bir taş vardır,işte bu taş sizin taşınızdır ;Bu taşında bir rengi vardır.Diyen maranki ortasında kendi taşınızdan oluşan ve kenarlarında 7 taşın bulunduğu bir kolyenin bulunduğunu herkesin bu kolyeyi takmasında fayda olduğunu belirtti

Ahmet marankinin hazırladığı 7 taştan oluşan kolye ve yüzük ortada sizin doğduğunuz ayın etkisinde kalan taş ve kenarlarındada 6 taştan oluşan bu kolye yada yüzüğü taltığınız zaman her türlü hastalıktan kurtulursunuz diyen Maranki türkiyedeki çoğu taşlar sahtedir biz özellikle hindistandan getirdiğimiz taşlarla hazırladığımız bu takıları tavsiye ediyoruz dedi.
Kolye veya yüzükdeki taşlar ve etkileri
-Lacivert taş üçüncü göz şakranızı açıyor
-Turkuaz taş troid şakrasının ilacıdır enerji verir
-Yeşil yakut :kalp rengidirsarı sitrin :mideniz için iyi gelir
-Turuncu :organlarınızı destekliyor
-Kırmızı lal taşı cinsel açıdan faydalıdır
-Mor amatist taşı:Beyni etkiler ve moral veririr
Bu kişiye özel kolyeyi yada yüzüğü taktığınız zaman:7 şakranızda,kök şakranız,hara şakranız,midenizde,kalın bağırsağınızda,kalbinizde,akciğerinizde,troitlerinizde,endokrin sisteminizde,düşünme, algılama, unutkanlık ve beyin fonksiyonlarınızda,panik atak,hiperaktiflik gibi bütün bu rahatsızlıklarda bilimsel olarak bu taşların enerji verdiğini ve iyileştirdiği kanıtlanmıştır.
maranki.com

Sponsorlu BağlantılarAhmet maranki ” Şifalı Taşlar” yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.