Ahmet maranki ”son kozmik beden temizliği”

Ahmet Maranki kozmik beden temizliğinin öneminden katıldığı her programda sözediyor insan sağlığı açısından çok faydalı olan kozmik beden temizliğisayesinde hep çok hastalıktan kurtulup en az 10 yaşgençleşmeniz mümkün diyen maranki kozmik beden demizliğinde son döneme girilmek üzere olduğunun altını çizdi.
Ayın çekim gücünden faydallınarak yapılan kozmik beden temizliği için son dönem 03.05.10.20009 tarihleridir.
03 mayıs günü başlanılarak 10 mayıs günü sona erecek kozmik beden temizliğinde
Sabahlarılahana,kırmızı pancar,havuç,ıspanak,maydanoz,tere,roka,yeşil elmanın sularını sıkarak açkarına 2 bardak yudum yudum içileceköğlen :Marul,havuç,turp,salatalık,kırmızı lahana,maydanoz,1 kaşık zeyin yağından oluşan kozmik salata yenilecek.
Akşam:Az yağlı sebze çorbası içilecek,gece yatmadan önce 1 bardak ılık suyun içersine 1 yemek kaşığı elma sikesi konularak yudum yudum içilecek.
Kesinlikle hayvansal gıdalar tüketilmeyecek,ekmek,meyve ve şekerli gıdalar yenilmeyecektir.Her sabah lavman yapılacaktır.
maranki.com

Sponsorlu BağlantılarAhmet maranki ”son kozmik beden temizliği” yazısına ait etiketler : , , ,
Ahmet maranki ”son kozmik beden temizliği” yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.