Feridun Kunak Doğal Kaplıca Çamuru

Opr.Feridun Kunak kalça ve diz ağrıları için daha önce şifalı yağlardan hazırladığı karışımı açıklamıştı şimdi ise kaplıcalarda oluşan doğal çamurun tarifini vererek diz ve kalça ağrılarını hafifletiyor.
Doğal kaplıca çamuru
-2yemek kaşığı kil
-2 yemek kaşığı buğday kepeği
-1yemek kaşığı deniz tuzu
-1 kapak biberiye yağı
-1kapak menekşe yağı
-1 adet maden suyu
Hazırlanışı ve uygulanışı:Bütün malzemeleri bir tabakta karıştırıyoruz ,maden suyunuda azar azar ekliyerek çamur kıvamına getiriyoruz.Ocağa koyup vücudunuzun dayanabileceği sıcaklığa gelene kadar ısıtıyoruz ,ağrıyan bölgenize bu çamuru sürüyoruz üzerini strec-flimle kapatıyoruz ve bekletiyoruz eğer bekleme esnasında bacağınızdaki ağrılar artarsa hemen çamuru çıkartıyoruz soğuk bir şekilde sarıyoruz.Bu uygulamayı düzenli şekilde yapıyoruz her günde eğsersiz yapmayı ihmal etmiyoruz.
feridunkunak.com

Sponsorlu BağlantılarFeridun Kunak Doğal Kaplıca Çamuru yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.