Feridun Kunak Çatlaklar İçin Bitkisel Yağlar

Opr.Dr.Feridun Kunak Özellikle Hamile bayanların sorunu olan çatlaklarla ilgili açıklamlarda bulundu.Öncelikle çatlakların oluşmadan önce önlemini almak gerekir diyen kunak bunu için bazı yağlardan faydalanmakta yarar vardır,oluşan çatlakları ise eğer çok derin değil ise tedavisi mümkündür diyerek yağların adlarını açıkladı…
Çatlaklar için bitkisel yağlar
-1çorba kaşığı menekşe yağı
-1çorba kaşığı gliserin yağı
-1çorba kaşığı kakao yağı
-1çorba kaşığı fındık yağı
-1çorba kaşığı badem yağı
-1çorba kaşığı kayısı yağı
-1çorba kaşığı jojoba yağı
Hazırlanışı ve uygulanışı:Bütün yağları bir şişede karıştırıp iyice çalkalıyoruz ,daha sonra karın ,basen,bacak ,gögüs,bel bölgelerine sürüyoruz.Bu sayede cildimiz yumuşamış oluyor ve çatlakların oluşmasını önlemiş oluyoruz.
Eğer daha önceden çatlaklarınız var ise: Yukarıdaki yağları çatlak olan bölgeye sürerken cimcikleyerek sürüyoruz, daha sonra yağlar iyice emildikten sonra 2-3 saat sonra bu bölgeye kese yaparak burdaki ölü derileri atıyoruz,eğer çatlaklarınız çok derin değilse zamanla geçiyor.
feridunkunak.com

Sponsorlu BağlantılarFeridun Kunak Çatlaklar İçin Bitkisel Yağlar yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.