Ahmet Maranki Kozmik Beden Temizliği Nasıl Yapılır

Prof.Dr.Ahmet Maranki Kozmik beden temizliği senede 2 kere ayın çekim gücünün olduğu zaman yapılacağını açıklamıştı.Kozmik beden temizliği yapmak isteyenlerin;07.03.2009 tarihinde başlamaları ve 14.03.2009 tarihine kadar devam etmeleri gerekmetedir diyen maranki kozmik beden temizliği için neler yapılması gerektiğini bu tarihi kaçırdığınız zaman ilk bahardaki tarihi beklemeniz gerektiğini söyledi..
Kozmik beden temizliği
-Havuç
-Lahana
-Kırmızı pancar
-Yeşil elma
-maydanoz
-ıspanak
-Roka
-Tere
Hazırlanışı:Bütün sebzeleri çiğden sularını sıkıp içersine 1 tatlı kaşığı zeytin yağı koyup sabahları yudum yudum içeceksiniz.öğlen kozmik salata yiyeceksiniz.
Kozmik salata:Lahana,Kırmızı turp,Maydanoz,Ispanak,Tere,Roka,Turp,Havuç,Limon,Kuru soğanı doğrayıp üzerine limon ve nar şerbeti dökerek yemeklerden önce yemeye özen gösterin çok faydasını göreceksiniz.
Akşamları sebze çorbası içeceksiniz.Sabahlarıda lavman yapacaksınız.
maranki .com

Sponsorlu BağlantılarAhmet Maranki Kozmik Beden Temizliği Nasıl Yapılır yazısına ait etiketler : , , ,
Ahmet Maranki Kozmik Beden Temizliği Nasıl Yapılır yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.