ENDER SARAÇ ZAYIFLAMAK İÇİN TERE TOHUMU

Dr.Ender Saraç Tere tohumunun belirli bir süre sabah aç karnına kullanıldığında başta metabolizmayı hızlandırıcı özelliği olduğu ve tiroid hormonu uyardığı görülmüştür.
Tere tohumunu aktif troid rahatsızlığı olanların kullanmasını önermem. Diyen Ender saraç Ama troidi yavaş çalışan pek çok kişinin verdiğim önerilere göre bilinçli kullanıldığında daha rahat kilo verdirdiğini gözlemledim.
Tabii ki tere tohumu tek başına zayıflama için bir mucize değildir, asla öyle algılanmamalıdır. Fakat bazı durumlarda ek bir yardım sağlayabilir.Tere tohumunun tadı şiddetli buruk acıdır.Çekirdek halinde değil de öğütülmüş olarak almak daha uygundur.
Püf noktası:
-Tere tohumunu balla karıştırın.Üzerine sıcak su için
-Tere tohumunu , tadı çok buruk olduğundan 1 veya 2 küçük kahve kaşığı iyi,kaliteli bir balla karıştırıp yemek daha uygun olur.Tere tohumunu sabah aç karnına yuttuktan sonra üzerine bir fincan da sıçak su içmek etkisini arttırarak emilimine yardımcı olur.
-Tere tohumu ülkemizde yetişen,pahalı olmayan,doğal bir bitkidir.
– Tere tohumu kadar olmasa da yeşil,taze tere yapraklarının da kısmen canlandırıcı etkisi olabilir.
Önemli Uyarı:Aktif mide ülseri,kanaması,ve mide rahatsızlığı olanlara tere tohumunun buruk acı tadı daha da rahatsız edici gelebilir.Bu kişilerin tere tohumunu dikkatli kullanmasını öneririm.
endersarac.

Sponsorlu BağlantılarENDER SARAÇ ZAYIFLAMAK İÇİN TERE TOHUMU yazısına ait etiketler :
ENDER SARAÇ ZAYIFLAMAK İÇİN TERE TOHUMU yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.