İBRAHİM SARAÇOĞLU SİROZ HASTALIĞI

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu tibbi bitkiler rehberi kitabında siroz hastalığı için kereviz kürünü önermekteredir.
Siroz hastalığı için kereviz kürü:3Ay boyunca haftada 3 kere 1’er porsiyon kereviz tüketilecek 1 porsiyon yaklaşık 300-350 gr varsayılır.Diyen saraçoğlu kerevizi pişirme süresi çok önemlidir,6-7 dk pişirilmesi gerekmektedir.İnce dilimlenmiş kerevizi 1-1,5 su bardağı kaynamakta olan suda 6-7 dk ağzı kapalı olarak hafif ateşte pişirin, pişmiş olan kerevizleri ve suyunu öğlen veya akşam yemeklerinden yarım saat önce aç karnına tüketiniz.

Kerevizin kendisini yemekten hoşlanmıyorsanız.Yarım litre kaynamakta olan suya300-350 gr ince dilimlenmiş kerevizleri atarak 7 dakika kaynatın ,öğlen ve akşam yemeklerinden yarım saat önce suynu için kesinlikle ne tuz nede yağ eklemeyin.
-saracoglu.at

Sponsorlu BağlantılarİBRAHİM SARAÇOĞLU SİROZ HASTALIĞI yazısına ait etiketler :
İBRAHİM SARAÇOĞLU SİROZ HASTALIĞI yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.