İBRAHİM SARAÇOĞLU KANDAKİ İLTİHABLANMA İÇİN

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu Kandaki iltahaplanmaya karşı dut kurusu kürünün çok etkili olduğunu kitabında açıklamış ve kürü yayınlamış.
Kandaki iltihaba karşı dut kurusu kürü:Kandaki crp(chemical reaktif protein)yüksekse düşürülmesinde mükemmel bir destekleyicidir.Yarım litre kaynamakta olan suyun içerisine 1 açuk dolusu beyaz dut kurusu atınız ve 6 dk kısık ateşte kaynatmaya devam ediniz.6.dakikadan sonra ocaktan indiriniz.Ilıyınca süzünüz,yarısını sabah aç karnına kahvaltından 20 dk önce diğer yarısınıda akşam yemeğinden 20 dk aç karnına önce içiniz.toplam 25 gün uygulanır.
tıbbibitkilerrehberi
Sponsorlu BağlantılarİBRAHİM SARAÇOĞLU KANDAKİ İLTİHABLANMA İÇİN yazısına ait etiketler :
İBRAHİM SARAÇOĞLU KANDAKİ İLTİHABLANMA İÇİN yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.