İBRAHİM SARAÇOĞLU BOĞAZ ENFEKSİYONLARI

20.10.2009 tarihinde Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu Kanal 7 de İkbal Gürpınarın Sunduğu, programa konu olarak katıldı ve engin bilgileriyle bizleri bilgilendirdi. Saraçoğlu boğaz enfeksiyonlarında adaçayının çok etkili olduğunu söyledi.
Boğaz ve bademcik enfeksiyonları için adaçayı kürü :1 su bardağı kaynamış olan suyun içine 1,5–2 yemek kaşığı , adaçayı yada 1 poşet adaçayını atın. 10 dakika demlenmesini sağlayın. Ilıdıktan sonra, süzün. günde 3 defa, özellikle sabahları dişerinizi fırçaladıktan sonra ve akşam yatmadan önce 2 defa gargar yapın.Ayrıca beraberinde her gün 1 bardak adaçayı için. 3–4 gün içinde faranjitinizi ve bademcik iltihabınız geçecektir.
ibrahimsarcoglu.at

Sponsorlu BağlantılarİBRAHİM SARAÇOĞLU BOĞAZ ENFEKSİYONLARI yazısına ait etiketler :
İBRAHİM SARAÇOĞLU BOĞAZ ENFEKSİYONLARI yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.