FERİDUN KUNAK TOPUK DİKENİ

Op.Dr.Feridun Kunak ayak sağlığı ile ilgili olarak topuk dikeni,şikayeti olanlar için çeşitli tedavi yöntemleri açıkladı evde kendinizin uyulayabileceğiniz çok etkili formüller veridi.
Topuk dikeni için evde yapabileceğiniz pratik bir öneri
Öncelikle 1tane bulaşık süngerini tortasına minik bir oyuk açın,açtığınız oyuğa ayağınızın topuk kısmının denk geleceği şekilde yerleşmesini sağlayın ve ayakkabınızı bu şekilde giyin.Bu şekilde topuğunuz ayakkabıyla teması biraz olsun kesileceğinden ağrılarınız hafifleyecektir.
Topuk dikeni için şifalı yağlarla tedavi
-Çörek otu yağı
-papatya yağı
-Kantoron yağı
Hazırlanışı ve uygulanışı: Bütün yağları eşit miktarda karıştırın ve her gece yatmadan önce masaj yaparak topuk dikeni olan bölgeye sürün sitrec filmle sarıp sabaha kadar bekletin zamanlar ağrılarınız geçecektir.
feridunkunak

Sponsorlu BağlantılarFERİDUN KUNAK TOPUK DİKENİ yazısına ait etiketler :
FERİDUN KUNAK TOPUK DİKENİ yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.