AHMET MARANKİ MİDE HASTALIKLARI

Prof.Dr.Ahmet Maranki mide hastalıklarına şifa veren sebzelerden ve kürlerinin nasıl yapılacağını açıkladı. Maranki mide hastalıkları için, karnabahar ve lahana kürünü tavsiye etti.
Mide hastalıklarına karşı karnabahar ve lahana kürü:
1.gün:2 su bardağı suyu ,kaynatın içine 300 gr beyaz lahanayı atın 3 taşım daha kaynatın 1 bardalığını sabah aç karnına diğer bardağınıda akşam aç karnına için.

2. gün 2 su bardağı suyu kaynatın içersine 300gr karnabaharı atıp 3 taşım kaynatın süzdükten sonra 1 bardağını sabah aç karnına diğer bardağıda akşam aç karnına için. 1 gün lahana bir gün karnabahar olmak üzere kürü 20 gün uygulayın.
maranki.com

Sponsorlu BağlantılarAHMET MARANKİ MİDE HASTALIKLARI yazısına ait etiketler :
AHMET MARANKİ MİDE HASTALIKLARI yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.