AHMET MARANKİ BEDEN TEMİZLİĞİ İÇİN SOĞAN KÜRÜ

Prof.Dr.Ahmet Maranki çıktığı programlarda beden temizliğinin insan sağlığı açısından ne kadar önemli olduğunu söylüyor,ve beden temizliğinin herkesin mutlaka yapılmasında fayda olduğunu ;yapıldığı taktirde her türlü hastalıktan kurulunacağının altını çiziyor.

Beden Temizliği için Soğan kürü:Orta boy 1 soğanı yumrunuzla kırın 500 litre önceden kaynatılmış suyun içersinde 2-3 dakika kaynattıktan sonra süzerek için.Soğan suyu sayesinde bağırsağınızdaki parazitlerden kurtulacak ,kanınızın temizlenmesini sağlamış olacak ve cildinizin güzelleşmesini sağlamış olacaksınız.
maranki.com

Sponsorlu BağlantılarAHMET MARANKİ BEDEN TEMİZLİĞİ İÇİN SOĞAN KÜRÜ yazısına ait etiketler :
AHMET MARANKİ BEDEN TEMİZLİĞİ İÇİN SOĞAN KÜRÜ yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.