SUNA DUMANKAYA DOĞAL JÖLE

Özellikle erkekeler saçlarına çok fazla jöle sürmektedirler ;Bilindiği gibi jöle çok sağlıklı değildir ve çoğu zamanda saçların zarar görmesine ve dökülmesine neden olur. Suna Dumankaya saçlara zarar vermeyen üstelik C vitamini bakımından oldukca zengin bir jöle tarifini açıkladı…
Doğal Jöle Tarifi

1Adet bütün limonu yıkadıktan sonra çok az suda 10 dakika kaynatın,daha sonra blandır yardımıyla bütün olarak haşlanan limonu iyice ezin ve krem kıvamına getirin,az miktarda avuçunuza alın ve ellerinizi birbirine sürtün daha sonra ellerinizde kalan limon karışışımını saçlarınıza sürün,saçlarınıza jöle etkisi yapacaktır.
sunadumankaya.com

Sponsorlu BağlantılarSUNA DUMANKAYA DOĞAL JÖLE yazısına ait etiketler :
SUNA DUMANKAYA DOĞAL JÖLE yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.