İBRAHİM SARAÇOĞLU MİGREN AĞRILARI

Günümüzde hep çok kişinin migren sorunu vardır migren ağrılarızınız azalması zamala yok olması için Prof.Dr.İbrahim Sarçoğlu yaprakları düz olan aslan paencesininin ve biberiye bitkisinin etkili olduğunu açıkladı.Özellikle yaprakları düz olan aslanpencesi migren için çok etkiliir diyen saraçoğlu kürü açıkladı.
Migren için Düzyapraklı Aslanpencesi kürü ;4 – 5 gram (yaklaşık bir tutam) kurutulmuş arslanpençesi kaynamakta olan yarım litre suyun içine atılarak hafif ateşte 2 dakika kaynatın.Ve 10 dakika demlenmeye bırakın. Demleme işlemi tamamlandığında süzerek içilir.Bir ay boyunca bir gün arayla (gün aşırı) bir su bardağı içilir. Bir aydan sonra 15 gün ara verilir.15 günlük aradan sonra 6 ay boyunca haftada iki defa birer bardak içilir. Altı aydan sonra dönem dönem uygulanır.
Migren Ağrıları için Biberiye kürü:1 Yemek kaşığı kurutulmuş biberiyeyi 1 su bardağı kaynayan suyun içine atın ve 5 dakika kaynatın ve ılıyınca günde 3 defa için.
saracoglu.at

Sponsorlu BağlantılarİBRAHİM SARAÇOĞLU MİGREN AĞRILARI yazısına ait etiketler :
İBRAHİM SARAÇOĞLU MİGREN AĞRILARI yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.