İBRAHİM SARAÇOĞLU İLTİHAPLI ROMATİZMA HASTALIĞI

Prof.Dr.İbrahim Sartaçoğlu iltihaplı romatizma hastalığı için kiraz sapının ve dişi ısırgan otunun çok iyi geldiğini belirtti
İltihaplı Romatizma Hastalığı için kiraz sapı ve dişi ısırgan otu kürü;25-30 adet kurutulmuş (bu senenin mahsülü olamlıdır)kiraz sapını 2.5 kaynatılmış suyun içine atın ve 3 dakika kaynattıktan sonra içersine 1 yemek kaşığı dişi ısırgan otunun ilave edin ve 3 dakika daha kaynatın toplam 6 dakika kaynatılacaktır. Daha sonra süzerek yarısını kahvaltıdan 1 saat önce diğer yarısınıda öğlen yemeğinde 1 saat önce için 21 gün boyunca tekrar edin ağrılarınız zamanla azalacaktır.
SARACOGLU.AT

Sponsorlu BağlantılarİBRAHİM SARAÇOĞLU İLTİHAPLI ROMATİZMA HASTALIĞI yazısına ait etiketler :
İBRAHİM SARAÇOĞLU İLTİHAPLI ROMATİZMA HASTALIĞI yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.