İBRAHİM SARAÇOĞLU ROMATİZMA AĞRILARI

Romatizma ağrıları çekenler özellikle yağmurlu ve nemli havalarda daha çok ağrıları hissederler diyen saraçoğlu romatizma ağrılarından kurtulmaları için birkaç öneride bulundu

Romatizma ağrıları için
Kereviz çok iyi gelmektedir.(kerevizi yüksek tansiyon hastaları kullanmamalıdır) Yüksek tansiyon hastaları Karabaş otunu tercih etmelidirler.
Romatizma ağrıları içinKarabaş otu kürü:1su bardağı klorsuz kaynamış suyun içine 1tatlı kaşığı karabaş otunu ufalayarak koyun ve 4 dakika kaynatın ılıyınca için özellikle akşamları içmeye çalışın sabah kalktığınızda ağrılarınız hafifleyecektir bu kürü 15 günn uygulayın 1hafta ara verin sonra tekrar 15 uygulayın.

saracoglu.at
Sponsorlu BağlantılarİBRAHİM SARAÇOĞLU ROMATİZMA AĞRILARI yazısına ait etiketler :
İBRAHİM SARAÇOĞLU ROMATİZMA AĞRILARI yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.