İBRAHİM SARAÇOĞLU BAYANLARDA AŞIRI TÜYLENME

Aşırı tüylerinden şikayet eden bayanlara Prof.Dr.İbrahim saraçoğlu 2 ayrı kür önerdi.

Bazı bayanlarda testesteron hormonu çok yüksektir bu nedenden vücudunda ,yüzlerinde ve istemedikleri yerlerde tüylenme olmaktadır.

1.Kür Testeredişli Aslanpencesi kürü: Kurutulmuş aslanpencesinden 1tatlı kaşığını 1su bardağı önceden ısıtılmış sıcak suyun içine koyun ve 5 dakika kaynatın.günde 2 defa kahvaltıdan önce ve ikindide için ve 2 ay boyunca tekrarlayın.Aslanpencesinin Raf ömrü geçmemiş olmalıdır (bu senenin olmalıdır) yoksa fayda göremezsiniz.
2.Kür Taze Nane Kürü: Taze nene kürü bu tüylenmeleri yok edecektir günde 2-3 defa 4-5 gr yiyecekleri taze nane çok etkili olacaktır 2 ay boyunca her gün yapmaları gerekmektedir.
saracoglu.at

Sponsorlu BağlantılarİBRAHİM SARAÇOĞLU BAYANLARDA AŞIRI TÜYLENME yazısına ait etiketler :
İBRAHİM SARAÇOĞLU BAYANLARDA AŞIRI TÜYLENME yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.