GÜLDÜNYA DİZİSİ YAKINDA BAŞLIYOR

Sanem Çelik uzun bir aradan sonra çok iddialı bir diziyle ekranların karşısına çıkmaya hazırlanıyor fragmanlarının yayınlanmaya başladığı GÜLDÜNYA adlı dizi starTv’de yayınlanacak
Dizide eşinden uğradığı şiddet nedeniyle İstanbul’a kaçan ve arkadaşının açtığı sığınma evinde kalmaya başlayan bir kadının başından geçenler ve sığınma evindeki diğer kadınların hikayeleri konu edilecek.
Kadın sığınma evinde yaşanan olayların ele alınacağı Star TV’nin yeni dizisi ’Güldünya’da, Sanem Çelik ile birlikte başrol erkek oyuncu olarak Timuçin Esen rol alacaktı.
Ancak, Ömür Atay’ın yönetmenliğini yapacağı dizinin hazırlıkları sürerken, Timuçin Esen yerine daha önce ’Ölüm Çiçekleri’ isimli dizide Zeynep Beşerler ile oynayan Erhan Emre’nin oynayacağı öğrenildi. Dizinin ön hazırlıkları ise hızla sürüyor.
NETTEN

Sponsorlu BağlantılarGÜLDÜNYA DİZİSİ YAKINDA BAŞLIYOR yazısına ait etiketler :
GÜLDÜNYA DİZİSİ YAKINDA BAŞLIYOR yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.