İBRAHİM SARAÇOĞLU KİSLERDEN KURTULMAK İÇİN

Kislerden kurtulmak için Bazı bayanların edet düzensizliğinin sebebi yumurtalıklarında kis olmasıdır;Yumurtalıklarında kis olan bayanların yapması gerekenleri ibrahim saraçoğlu açıklıyor.
Kurusoğan ve sumak kürü: Orta büyüklükte kuru soğanı ince ince doğrayın daha sonra 1-2 çorba kaşığı sumağı dökerek yemeklerden önce yiyiniz. günde 2 kere15 gün boyunca tekrarlayın.
bu kürü uygulamaya başladığınızdan itibaren akıntılarınız artabilir,bu sayede kislerinizden kurtulacaksız.Ve adetiniz düzene girmeye başlayacaktır.
Diğer bir kür ise yukarıdaki kürü destekleyici testere dişli aslanpencesi kürü:2 yemek kaşığı testere dişli aslanpencesi 1 bardak klorsuz kaynamış suyun içine koyup 6 dakika kaynatıp ılıyınca içiniz.
kaynak:sedasayan

Sponsorlu BağlantılarİBRAHİM SARAÇOĞLU KİSLERDEN KURTULMAK İÇİN yazısına ait etiketler :
İBRAHİM SARAÇOĞLU KİSLERDEN KURTULMAK İÇİN yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.