İBRAHİM SARAÇOĞLU ERKEKLERDE CİNSEL İLİŞKİ SONRASI AĞRILAR İÇİN KİRAZ SAPI

KİRAZ SAPI
Doğada hiç bir şey atık değildir.Yeterki nerde nasıl kullanılması gerektiğini bilelim diyen Prof.Dr.İbahim Saraçoğlu ;Kurutulmuş kiraz sapı bunlardan bir tanesidir diyerek sözlerine devam etti.Birçok derde deva olan kiraz sapı Cinsel ilişkiden sonra bazı erkeklerde kasıklarında şiddetli bir ağrı olur .Saraçoğlu bu ağrının geçmesi için kiraz sapının çok etkili olduğunu belirti.
Hazırlanışı ve uygulanışı:25 tane kurutulmuş kiraz sapını 1 bardak kaynamış suya atıyoruz ve 5 dakika kaynatıp içine 2-3 damla limon suyu sıkıp günde 1 defa içiyorsunuz.Zamanla ağrılarınız azalacaktır.
günbegün

Sponsorlu BağlantılarİBRAHİM SARAÇOĞLU ERKEKLERDE CİNSEL İLİŞKİ SONRASI AĞRILAR İÇİN KİRAZ SAPI yazısına ait etiketler :
İBRAHİM SARAÇOĞLU ERKEKLERDE CİNSEL İLİŞKİ SONRASI AĞRILAR İÇİN KİRAZ SAPI yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.