AHMET MARANKİ DOĞAL ANTİBİYOTİK TARİFİ

Doğal Antibiyotik:Sarımsak, soğandır. Bunları çok fazla tüketmek lazımdır.Diyen Maranki doğal antibiyotik tarifini açıkladı
Malzemeler:
-1 baş sarımsak
-Yarım limon
-Yarım litre su
-Cam kavanoz
-Ailüminyum folyo
Yapılışı:
Yarım litre kaynatılmış soğumuş suyu cam bir kavanoza koyduktan sonra içine kabukları soyulmuş bir baş sarımsak, yarım limonu kabuğuyla dilim dilim doğrayıp atın.Kapağını kapattıktan sonra (alimünyum folyoyla sararak ışık almasını engelleyebilirsiniz) karanlık bir ortamda 4 gün bekletin. 4 gün beklettikten sonra içinden posasını alın.Her kışa girerken bir kaç defa bu doğal antibiyotiği tekrarlarsanız savunma mekanizmanız güçlü olur.
Kullanımı: Her yemekten 15 dakika önce aç karnına bir yemek kaşığı içebilirsiniz.Dışarıdan gelen mikrop ve virüslere karşı etkilidir.Hiç bir yan etkisi de yoktur. Limonu ve sarımsağı hayatınızdan çıkartmayın.
Kaynak:marankicom

Sponsorlu BağlantılarAHMET MARANKİ DOĞAL ANTİBİYOTİK TARİFİ yazısına ait etiketler :
AHMET MARANKİ DOĞAL ANTİBİYOTİK TARİFİ yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.