SARAÇOĞLU KEPEKLİ SAÇLAR

İbrahim Saraçoğlu Kepekli ve Cansız Saçlar İçin Kür: Saçlara canlılık ve parlaklık vermek ve kepeği önlemek için aşağıdaki kürü uygulayın bu kürün etkili olması ve iyi sonuç alabilmeniz için 1.5 ay yapmanız gereklidir.Bir kürlük miktar 1.5 ay kullanılır ve yaklaşık 75 g dır.
Kürün Hazırlanışı:
Bir tutam ısırgan otunu 4-5 gram 750 ml kaynamakta olan suda 4 dakika hafif ateşte haşlayınız. Soğuduktan sonra süzünüz.

Eğer saçlarınız temiz ise :Isırgan otu suyu ile yıkayınız. Yarım saat bekletiniz. Daha sonra sadece su ile yıkayıp kurulayınız.
Eğer saçınız kirli ise: Önce şampuan veya sabunla yıkayınız. Daha sonra hazırladığınız ısırgan otu suyunu saçlarınıza yarım saat bekletiniz ve sadece suyla yıkayıp kurulayınız. Bu uygulama ile saçlarınıza, canlılık, parlaklık kazandırmış olursunuz. Aynı zamanda kepeklenmeyi de önlemiş olursunuz.

İbrahim Saraçoğlu Dökülen ve Cansızlaşan Saçlara Lavanta Kürü


kaynak:saracoglu.com

Sponsorlu BağlantılarSARAÇOĞLU KEPEKLİ SAÇLAR yazısına ait etiketler :
SARAÇOĞLU KEPEKLİ SAÇLAR yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.