Maranki Menopoz İçin Civanpercemi

Ahmet Maranki Menopoz İiçin Civanperçemini Öneriyor
Menepozun ilk belirtileri olarak terleme, iç sıkıntısı, depresif halleri, şiddetlenen sıkıntı verici durumlardır ve tedavi edebilecek en iyi bitki ;
Civanperçemidir:Yarım tatlı kaşığı ince kıyılmış civanperçemi bir bardak kaynar suya atılır. 10 dakika üstü kapalı olarak demlenir. Süzüldükten sonra tatlandırmadan aç karnına veya öğün aralarında günde 2-5 bardak içilir.
Daha iyi netice almak için Banyosunuda yapmalısınız:civanperceminin çayına destek olarak da banyo suyunda kullanabiliriz2-3 avuç kuru bitkiyi 3 saat bir litre soğuk suda bekletin. Banyo küvetini 37 dereceyi geçmeyecek şekilde su ile doldurun. Soğuk suda beklettiğiniz bitkiyi bir taşım kaynatıp süzün. Hazırladığınız banyo suyuna ekleyin.Bu su ile 15 dakika banyo alın. Banyodan sonra dakika dinlenin. Haftada 2-3 kez bu banyoyu tekrarlayabilirsiniz. Günlük çay içiminizi de aksatmadan 4 haftalık bir kür düzenlediğinizde Civanperçeminin menapoz sıkıntıları üzerindeki olumlu etkisinin fark edileceğini belirten uzmanlar Civanperçemini gebelik sürecinde kullanılmamasını öneriyorlar.
>>> AHMET MARANKİ BEDEN TEMİZLİĞİ İLE 10 YAŞ GENÇLEŞME<<<

>>>AHMET MARANKİ VİTİLİGO (ala)HASTALIĞI<<<

>>>AHMET MARANKİDEN TAVSİYELER<<<

kaynak:maranki.com

Sponsorlu BağlantılarMaranki Menopoz İçin Civanpercemi yazısına ait etiketler : , ,
Maranki Menopoz İçin Civanpercemi yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.