IBRAHIM SARACOGLU KOLON KANSERİ

İBRAHİM SARAÇOĞLU KOLON KANSERİ BAĞIRSAK KANSERİ VE TOKSİN ATICI LAHANA KÜRÜ
Beyaz lahananın toksin atıcı ve kolon kanserini(bağırsak kanseri) önleyici mucize bir sebzedir içerisinde U vitamini barındıran beyaz lahanayı kaynayan yarım litre suya 6-7 adet beyaz lahana yaprağı parçalamadan (tüm olarak) konularak, on dakika ağzı kapalı olarak kısık ateşte haşlanır, sabah ve akşam olmak üzere aç ya da tok karına birer su bardağı içilir. Bu uygulamaya toplam beş gün devam edilir. 5 gün uygulandıktan sonra 3 gün ara verilirerek tekrar beş gün uygulanır. Böylece toplam on günlük kür tamamlanmış olur.
not:Bu kürü daha kilolu olanlar 7 gün uygulandıktan sonra 3 gün ara vererek 21 günde yapılabilir.
Toksin atıcı ve kolon kanserini önleyen bu 10 kürü, bir yıl boyunca 3 ya da 4 kez yapmak en doğrusudur. Bu kürü uygulamaya başladığınızın 2. ya da 3. günden sonra vücudunuzun terlediğini ve özellikle de yüz kısmınızda yağlı yağlı terlediğinizi görüreceksiniz. Aynı zamanda dışkıda da belirgin şekilde yağ oranının artığı gözlenmektedir. Bu da yağ ile birlikte toksinlerin atıldığını da gösterir. Bu kürü uyguladığınız dönemlerde daha sık banyo ya da duş yapmanız sizi hem daha çok rahatlatacaktır hem de deri gözenekleriniz açıldığı için daha rahat toksinli-yağ atmanıza yardımcı olacaktır.
>>>İbrahim saraçoğlu hiç spermi olmayanlar için olan kürü <<<
KAYNAK.:sedasayan

Sponsorlu BağlantılarIBRAHIM SARACOGLU KOLON KANSERİ yazısına ait etiketler :
IBRAHIM SARACOGLU KOLON KANSERİ yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.