Ahmet Maranki Beden Temizliği

Prof. Dr. Ahmet Maranki Kozmik Beden temizliği ile 10 yaş gençleşimenin yolları
Beden temizliği senede 2 kere yapılır sonbahar ve ilk bahar aylarında dolun ay olduğu zaman ayın çekim kuvvetinden istifade ederek bedenimizdeki sularıda cekeceğini düşünerek bu uygulanıyor bedenimizdeki kalın bağırsakları,safra kesesini,karaciğeri,akciğer,pankreassı,dalağı organlarımızı temizleyerek hücrelerimizi 10 yaş gençleştirebiliriz
Beden Temizliği Hangi Hastalıklara Karşı  
-Ölümcül hastalıklardan kanser,hepatid B.hepatid C,mide reflü,ünser,kalın bağırsak rahatsızlıklarında,hemoroiti,safra kesesi taş ve kumlarında çok etkilidir.
Uygulayacağınız bu kürle bağırsaklarınızı, sindirim sisteminizi arındırıp rahatlatacaksınız.
Eylül,ekim kasım aylarında her ayın dolunay olduğu zaman gökteki ayın 9 da başlıyor,gökteki ayın 15.günü tam dolunay olduğu günde bitiyor
malzemeler:
Lahana, havuç,yeşil elma ve kırmızı pancar bunun yanında meysimine göre ıspanak,maydanoz, sularını sıkarak her
sabah kahvaltı yerine 2 bardak beden ısısında içine 1tatlı kaşık zeytin yağı koyarak yudum yudum içilecek.
öğlen meysiminde olan sebzeleri 5 dakika kadar hafif haşlayarak yenilecek sularıda içilecek.
Akşamda: salata türü,ve sebze çorbası yenilecek başka birşey yenilmiyecektir.
son gece akşam yemeyi yerine 1 su bardağı limon suyu ve 1 su bardağı zeytin yağını yudunm yudum içiyoruz ve burundan nefes almaya özen gösteriyoruzki bedenimzde yağ gezinsin ve bedeni temizlesin.sabah kalkıncada lavma yapıyoruz.
KÜR BOYUNCA YEMEMEMİZ GEREKEN YİYECEKLER

Ekmek yemiyoruz, hayvansal gıdalar et süt yumurta,peynir yemiyoruz siyah çay içmiyoruz,konsentre gıdalar yemiyoruz şeker yemiyoruz.
7GÜN BOYUNCA LAVMA YAPARAK BEDENİ TEMİZLİYORUZ
ELMAS MARANKİ; Kür sabahında sulu lavman seti alınacak Kaynamış Su ile Lavman Detoks Uygulaması İki buçuk litre su kaynayana kadar ısıtılır. Kaynayan su vücut ısısına gelene kadar soğutulur. İki kaşık limon suyu ve elma sirkesi ilave edilir. Öncelikle bu karışımın yarım litresi, sulu lavman setinin torbasına doldurulur. Lavman setinin hortumunun ağzı hafifçe yağlandıktan sonra anüse sokulur. Lavman setindeki suyun kalın bağırsağa dolması beklenir. Dolduktan sonra minimum 5 dakika su kalın bağırsakta bekletilir. Erken boşaltım hareket refleksi oluşursa boşaltım yapılır. Daha sonra hazırlanan karışımın iki litresi lavman setine doldurulur ve lavman işlemi için hazırlanılır.
UYGULANIŞI:Bu aşamada diz üstü durulur ve öne yere doğru eğilinir. Hortum ve anüs yağlanarak veya kremlenerek hazırlanır. Lavman seti, içindeki suyun rahatça kalın bağırsağa akması için 1-1,5 m. yükseğe asılır. Diz üstü durumda lavman setinin hortumu anüse yerleştirildikten sonra dirseklerin üzerine eğilerek alın yere değecek şekilde baş ve beden öne doğru yatırılır. Lavman setindeki bütün suyun kalın bağırsağa dolması beklenir. Daha sonra duruş pozisyonu hiç bozulmadan, lavman seti anüsten çıkarılır. Bu işlemden 1 dakika sonra vücut önce sağ tarafa 5 dakika yatırılır. Sonra sırt üstü yatarak bacaklar yukarı doğru kaldırılır ve suyun kalın bağırsağın dibine doğru gitmesi sağlanır. Bu konumda mümkün olduğu kadar durulduktan sonra boşaltım yapılır.
>>>Ahmet Maranki Hepatit B Hakkında Herşey<<<

kaynak:maranki.com

Sponsorlu BağlantılarAhmet Maranki Beden Temizliği yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

One Comment »

  • bagdagul demiş ki:

    selam ocam birsorunum var agz kokusu bu beni ve çok etkiliyor sürek azımda karanfile dolaşıyorumm yakından insanlarla sohbet ederken yarım metre uzakta duruyorum utanıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.