UYKU SORUNU OLANLAR İÇİN ÖNERİLER

Uyku sorunu olanlara Dr Ender Saraçtan pratik birkaç öneri;
1.ÖNERİ;Akşam yemeğinden sonra mutlaka 1 saat 45 dk yürüyüş yapın,yada evde ufak hareketler yapın daha sonra ılık bir duş alın ve 1- 2 fincan melisa çayı için dinlendirici ve rahatlatıcı etkisi vardır .Asla yemekten sonra koltukta uyuklamayın.

2.ÖNERİ; Yemekten sonra direk gidip koltukta uzanmayın günün yorgunluğuyla uyuklarsınız buda gece rahat bir uyku uyumanızı engeller.Rezene,Anason ve papatyadan birer tatlı kaşığı koyarak çay yapın 2 yada 3 fincan için . Bu karışımın, gaz söktürücü,sakinleştirici ve ağrı kesici özelliği vardır.
3.ÖNERİ;Akşam yemeğinden sonra mutlaka hareketli olun.ve yatmadan önce Ilık sütün içine yarım tatlı kaşığı tatlı badem yağı karıştırıp için, çok rahat bir şekilde uyuyacaksınızdır.
uyarı: Yukarıdaki önerileri hepsini aynı günde uygulamayın lütfen

KAYNAK:ENDER SARAÇ

Sponsorlu BağlantılarUYKU SORUNU OLANLAR İÇİN ÖNERİLER yazısına ait etiketler :
UYKU SORUNU OLANLAR İÇİN ÖNERİLER yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.