İbrahim Saraçoğlu Bronşit Ve Nefes Darlığı İçin Kür

BRONŞİT VE BRONŞİTE BAĞLI NEFES DARLIĞI İÇİN KÜR Bronşit ve bronşite bağlı nefes darlığı şikayetlerinde yulaf samanının gücü tabiat ananın insana bir lütfudur diyebilirim. Çoğu zaman yulaf samanını bulmak zordur.Bu yüzden buğday veya arpa samanı ile aynı sonucu almak mümkün mü diye sorular sorulmaktadır. Neyazık ki,yulaf samanının yerini bilinen hiçbir saman dolduramaz. Bu nedenle
aynı amaç için diğer saman türlerini kullanmayınız.
Bronşit ve Bronşite Bağlı Nefes Darlığı Kürü;
Bir tutam (yaklaşık 5 gram) yulaf samanını kaynamakta olan bir litre suya atınız. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 5 dakika kaynatınız. Soğuduktan sonra süzünüz. Üç hafta boyunca haftada 2 çay bardağı içiniz. Üç haftadan sonra şikâyetin seyrine göre devam edilir. Her içim için yulaf samanı suyunu taze hazırlamak şarttır. Kesinlikle 10 saatten fazla beklemiş yulaf samanı suyunu haricen veya dahilen kullanmayınız.
KAYANAK:saraçoğlu

Sponsorlu Bağlantılarİbrahim Saraçoğlu Bronşit Ve Nefes Darlığı İçin Kür yazısına ait etiketler : , , ,
İbrahim Saraçoğlu Bronşit Ve Nefes Darlığı İçin Kür yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.