İBRAHİM SARAÇOĞLU’NDAN KOLOSTROLÜ DÜŞÜRÜCÜ BİTKİLR

Prof dr ibrahim saraçoğlu kolestrolü düşürmenin yollarını açılladı;Et bilindiği üzere kolestrolü yükseltir.Etin yerine ise mükemmel bir besin vardır; oda yeşil mercimektir her insanın haftada en az 2-3 kez mercimek yemesi gerekir.
Enginarda çok etkili bir klostrol düşürücüdür.
Klostrol ve hiper tansiyon için Narçiceği bitkisi Allahın bir lütfudur diyen saraçoğlu devam etti-;Nar çiceği kurutulmuş olmalıdır ve 1,5 su bardağı suya 1,5 yemek kaşığı narçiceği bitkisini koyunuz ve 9 en geç 11 dk kaynatın,ılıyınca süzerek öğleden önce yada öğleden sonra olmak üzere günde 1kere için fazla tüketmeyin dedi.
uyarı:Türk kahvesi ve nescafe kolestreolü yükseltir
KAYNAK:SEDASAYAN

Sponsorlu BağlantılarİBRAHİM SARAÇOĞLU’NDAN KOLOSTROLÜ DÜŞÜRÜCÜ BİTKİLR yazısına ait etiketler :
İBRAHİM SARAÇOĞLU’NDAN KOLOSTROLÜ DÜŞÜRÜCÜ BİTKİLR yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.