İbrahim Saraçoğlu ”Miğrenden Kurtulmanın Yolları”

BİBERİYE VE BEYAZ ÜZÜM MUCİZESİ


Profosör.Dr.İbrahim Saraçoğlu’nun açıklamaları
*En güçlü antioksidanlardan bir tanesi taze beyaz üzümdür.
*Biberiyede çok güçlü bir antioksidandır.
*Migrene karşı,çocuklarınıza biberiye ve beyaz üzümün suyu gargarasını yaptırırsanız bademcik ve boğaz enfeksiyonlarına karşı mükemmel bir önleyicidir.
*Akşam yatarken yapılan gargara(çocuklar için özellikle) birde sabahları okula gönderirken tekraralanan gargaranın faydalarını göreceksiniz. Çocuklarınız faranjite ve bademcik enfeksiyonlarına direnç kazanmış olacaklar.
*Sedef hastaları bir çoğu aşırı kaşıntıdan şikayet eder,buna siyah kuru üzüm(iri çekirdekli) eğer şeker hastası değilseniz,üzümün çeçirdeğiyle yiyin,şeker hastasıysanız siyah üzümün çekirdeğini havanda
ezeceksiniz ve de bunu yiyeceksiniz bütün kaşıntınızı alacaktır.
Kaynak:seda sayan
Sponsorlu Bağlantılarİbrahim Saraçoğlu ”Miğrenden Kurtulmanın Yolları” yazısına ait etiketler : ,
İbrahim Saraçoğlu ”Miğrenden Kurtulmanın Yolları” yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.