İbrahim Saraçoğlu”Sinüzit için Kür”

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu sünizit sorunu olanlar için en iyi bitkinin kır papatyası olduğunu belirterek papatya kürünü açıkladı…
Sinüzit için Kır Papatyası Kürü:Kır papatyası küçük yapraklı ortası sarı ve kokusu çok güzeldir. Gölgede kurutulmalıdır. yarım litre su 4-5 yemek kaşığı kuru papatya kayanamış olan suyun içine papatyaları atın ve biraz kaynaktıktan sonra indirin. Başınızı bu suyun buharına tutun ve havlu ile başınızın etrafını kapatın. Bu buharı 10 dakika kadar burnunuzdan ve ağızdan içinize çekin ,gün içinde bu işlemi suyu tekrar ısıtarak 3-4 kez tekrarlayın . Ve haftada 2-3 kez taze olarak hazırlayıp aynı işlemi tekrarlayın. bu işlem sinüslerin boşalmasını sağlayacaktır. Sinüsler boşalmaya başlar başlamaz bu işlemi yapmayı bırakmayın ve birkaç hafta devam edin. Sponsorlu Bağlantılarİbrahim Saraçoğlu”Sinüzit için Kür” yazısına ait etiketler :
İbrahim Saraçoğlu”Sinüzit için Kür” yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.