Prof.Dr.Ahmet Maranki

Kozmik Bilim Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Maranki, Sağlıklı Yaşamın Sırlarını Anlattı.

Kozmik yaşamın insanlar üzerindeki enerjisi ve renklerin insan sağlığına etkileri konularında ilginç açıklamalar yapan Maranki, renklerin insanların yaşamında önemli bir yeri olduğunu, dünyadaki 124 bin hayvanın ve bitkinin hepsinin rengarenk olmasının tesadüf olamayacağını söyledi. Maranki, renklerden İstifade edin çağrısı yaparak, “Biz yaratıcının boyasıyla boyanıyoruz.
Mor, lacivert, mavi, yeşil, sarı, turuncu ve kırmızı. Bu renklerden istifade edin. Renklerin hepsinin tedavi edici özelliği vardır. Bütün noktalar bedenimizde var.
8 ayrı noktada renkler var.Bu Tesadüf değildir. Hepsi canlı, hepsi enerji saçıyor” dedi.Düşüncelerimize göre etrafımızdaki enerjinin şekil değiştirmekte olduğunu ifade eden Maranki, “Kötü bakarsanız enerji alanınız kötü olur. Bunları iyi düşünün, etrafımızdaki canlılar tüm yaptıklarımızı kontrol merkezine iletiyor. Bir insana ‘gözün kör’ olsun dediğinizde bu canlılar o insanın gözünü kör etmeye gider. O insan bunu hak etmiyorsa geri döner sizin gözünüzü kör edebilir” diye konuştu.
*Günlük tükettiğimiz gıdalar konusunda dikkatli olunması ve her türlü meyve ve sebzenin mevsiminde tüketilmesini tavsiye eden Maranki;”Sağlığımız için gıdaları zamanında yemeliyiz.
*Mesela kış aylarında domates kesinlikle yenmemeliyiz. Yüce yaratan onu yaz aylarında yenilmesi için yaratmış. Bu aylarda yenilen domatesin çekirdeği kan hücrelerine olumsuz etki yapabilir.
*Buna karşı yazın da kış aylarında yenilen meyveler yenilmemeli.
*Patates cipsi ise yenilmemeli. Bunun yerine fırında patates yenilebilir. Çünkü cipsin tüm enerjisi kızgın yağda gidiyor. Bu tür besinlerle beslenen çocukları görüyoruz. Aklı basmayan, öğrenemeyen kişiler oluyor.”
*Sağlıklı yaşamanın sırrını çözmek istiyorsanız;
kırmızı et ve tavuk etinden uzak durarak bol sebze ve meyve tüketmenizi öneririm.
*Protein ihtiyacınızı,balık etinden ve baklagillerden fazlasıyla sağlayabilirsiniz.
*Hayvansal gıdalardan uzak durmanızı istememizin sebebi Türkiye’de hayvan sağlığının olmamasıdır.
*Siyah çay yerine yeşil çay içmeyi alışkanlık haline getiriniz.
*Şeker yerine tatlandırıcı olarak bal yada pekmez kullanınız.
*Mümkün mertebe yemeklerinizi az tuz atınız.
*Sofranızdan
;maydanoz,dereotu,kırmızı turp,beyaz lahana,brokoliyi eksik etmeyiniz.
*Bu bitkilerin sadece koruyucu görev yaptığını ve hastalık tedavisinde kullanılabilmesi için bu dozda tüketilmesinin yeterli olmayacağını unutmayınız.
>>>AHMET MARANKİ MENEPOZ İÇİN ÖNERİLERİ<<<
>>>AHMET MARANKİ VİTİLİGO(ala)hastalığı<<<
>>>AHMET MARANKİ BEDEN TEMİZ İLE 10 YAŞ GENCLEŞME<<<
kaynak:deryabaykal
Sponsorlu Bağlantılar



Prof.Dr.Ahmet Maranki yazısına ait etiketler :
Prof.Dr.Ahmet Maranki yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.Hani benim Gravatarım?.